İADE VE DEĞİŞİM

Cayma Hakkı,

Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap çeşitlerine ilişkin sözleşmeler cayma hakkı kapsamı dışındadır.

 

İade

Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde MNG Kargo (444 06 06) ile ücretsiz geri gönderebilirsiniz ya da Bebek'teki mağazamıza getirebilirsiniz.

 

Bu süre takı/mücevher ürünleri için 7 gündür.

 

İade işleminizi yaparken faturanızın çift nüshasını da iletmeniz gerekmektedir.

 

İade Adresi

Cevdet Paşa Cad. No.25A Bebek, Beşiktaş / İSTANBUL

 

İade Kapsamındaki Koşullar

 

  *   İade edilecek ürünün, size teslim edildiğinden itibaren 30 gün içerisinde eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş olarak, orijinal faturasıyla beraber belirttiğimiz iade adresine yollamanızı rica ederiz.

 

  *   İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 

  *   Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış, kargo koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı taraf ödemeli olarak geri gönderilecektir.

 

  *   Giyim ürünleri kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir

 

  *   Her türlü kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitaplar, kopyalanabilir yazılım ve programlar, tüm teknolojik ürünler, ile bilgisayar, kırtasiye ve kırtasiye sarf malzemeleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

  *   Kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

 

Ürününüz MadameMalachite tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, bedel iadesi için bankanıza talimat verilmektedir. Bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-7 iş günü içinde ürün bedeli hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde MadameMalachite'nin bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.